ПОЛОЖЕННЯ-РЕГЛАМЕНТ
Першого Народного Фестивалю «Територія Незалежності», ІІ Регіонального конкурсу авторської пісні та поезії  «Територія Слова»
(24 серпня 2012 р. м. Івано-Франківськ, Народний фестиваль «Територія Незалежності», 24.08.12 р. з 11:30 год. - час реєстрації)

Заповнити онлайн-заявку

Детальніше...

В одному із найкращих розважальних центрів  м.Івано-Франківська  у улюбленому молоддю коктейль-клубі «Кіліманджаро» та ресторані –клубі «Одіссея» стартував  Fashion Club за підтримки Продюсерського центру «Фостер», у якого це вже восьме засідання клубу. Fashion Club вкотре збирає гостей та членів клубу, щоб приємно провести час, поспілкуватись з друзями на різноманітні цікаві теми та можливо створити нове коло зайомств. І звичайно ж почути та дізнатись про новинки у світі моди, культури та мистецтва. Розпорядниками та ведучими свята були, обличчя Львівського телебачення Валерій Лазарчук а також ведуча передачі «Смачне дозвілля», Міс Прикарпаття 1990  - Вікторія Сущак. Восьме засідання Fashion Club розпочала вітальним словом представниця фешин-клабу Пані Прикарпаття та віце пані Україна 2004  – Ірина Вірастюк. Привітали присутніх також Пані Івано-Франківськ та Пані Західна Україна - 2010 – Галина Макогон, та президент Fashion Club- Володимир Федоришин. Після чого ведучий презентував віртуальний журнал фешин клабу - foster.if.ua.

У Рубриці «Світське життя» присутні дізналися про те, «Що таке світський раут?» і поговорили про «Dress-code на всі випадки життя»

Дивитися фото\відео репортаж

Яскравою іскрою в  чудовому феєрверку подій Першого Українського молодіжного фестивалю «Територія М» стало фінальне шоу, Гала-концерт Першого Українського молодіжного фестивалю «Територія М». Вечір розпочався із феєричного виступу школи танцю «DRIVE ROMANCE» під керівництвом Ярослава Бабчука,

Детальніше...

Арт вибухДо Міжнародного Дня студента в рамках першого українського молодіжного фестивалю «Територія М» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та гендерної політики Івано-Франківського міськвиконкому та за організації органу студентського самоврядування  - Студентського Сенату Прикарпатського національного університету

Детальніше...

19 листопада Молодіжний фестиваль «Територія М» на цей раз зустрічав учасників конкурсу поезії, прози та авторської пісні . Справжньою «територією муз» на цей раз став СРК «Фараон», де поважне журі на чолі з заслуженим артистом України Володимиром Коваленком оцінювало  виступи молодих авторів.

Детальніше...

Турнір з гри «Що? Де? Коли?» став другим заходом у різноманітній програмі фестивалю «Територія М». 15 листопада 2011 р.у актовій залі Прикарпатського університету ім. В.Стефаника 29 команд вели не тільки безпосередню боротьбу за перше місце, але й заочно змагалися з іншими студентськими командами України.

Детальніше...

До Міжнародного Дня студента в рамках першого українського молодіжного фестивалю «Територія М» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та гендерної політики Івано-Франківського міськвиконкому та за організації органу студентського самоврядування  - Студентського Сенату Прикарпатського національного університету ім.. В.Стефаника, 14 листопада 2011 року відбувся Дебатний турнір.

Детальніше...

Перший український молодіжний фестиваль з такою назвою стартував сьогодні у Івано-Франківську. Мета його проведення за словами організаторів, а це управління у справах сім’ї, молодіжної  та гендерної політики міськвиконкому і продюсерський центр «Фостер» (автор ідеї) - поєднати зусилля активної творчої молоді Прикарпаття у інтелектуальному і громадському житті.

Детальніше...