Арт вибухДо Міжнародного Дня студента в рамках першого українського молодіжного фестивалю «Територія М» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та гендерної політики Івано-Франківського міськвиконкому та за організації органу студентського самоврядування  - Студентського Сенату Прикарпатського національного університету

Детальніше...

19 листопада Молодіжний фестиваль «Територія М» на цей раз зустрічав учасників конкурсу поезії, прози та авторської пісні . Справжньою «територією муз» на цей раз став СРК «Фараон», де поважне журі на чолі з заслуженим артистом України Володимиром Коваленком оцінювало  виступи молодих авторів.

Детальніше...

Турнір з гри «Що? Де? Коли?» став другим заходом у різноманітній програмі фестивалю «Територія М». 15 листопада 2011 р.у актовій залі Прикарпатського університету ім. В.Стефаника 29 команд вели не тільки безпосередню боротьбу за перше місце, але й заочно змагалися з іншими студентськими командами України.

Детальніше...

До Міжнародного Дня студента в рамках першого українського молодіжного фестивалю «Територія М» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та гендерної політики Івано-Франківського міськвиконкому та за організації органу студентського самоврядування  - Студентського Сенату Прикарпатського національного університету ім.. В.Стефаника, 14 листопада 2011 року відбувся Дебатний турнір.

Детальніше...

Перший український молодіжний фестиваль з такою назвою стартував сьогодні у Івано-Франківську. Мета його проведення за словами організаторів, а це управління у справах сім’ї, молодіжної  та гендерної політики міськвиконкому і продюсерський центр «Фостер» (автор ідеї) - поєднати зусилля активної творчої молоді Прикарпаття у інтелектуальному і громадському житті.

Детальніше...