Fashion

В одному із найкращих розважальних центрів  м.Івано-Франківська  у улюбленому молоддю коктейль-клубі «Кіліманджаро» та ресторані –клубі «Одіссея» стартував  Fashion Club за підтримки Продюсерського центру «Фостер», у якого це вже восьме засідання клубу. Fashion Club вкотре збирає гостей та членів клубу, щоб приємно провести час, поспілкуватись з друзями на різноманітні цікаві теми та можливо створити нове коло зайомств. І звичайно ж почути та дізнатись про новинки у світі моди, культури та мистецтва. Розпорядниками та ведучими свята були, обличчя Львівського телебачення Валерій Лазарчук а також ведуча передачі «Смачне дозвілля», Міс Прикарпаття 1990  - Вікторія Сущак. Восьме засідання Fashion Club розпочала вітальним словом представниця фешин-клабу Пані Прикарпаття та віце пані Україна 2004  – Ірина Вірастюк. Привітали присутніх також Пані Івано-Франківськ та Пані Західна Україна - 2010 – Галина Макогон, та президент Fashion Club- Володимир Федоришин. Після чого ведучий презентував віртуальний журнал фешин клабу - foster.if.ua.

У Рубриці «Світське життя» присутні дізналися про те, «Що таке світський раут?» і поговорили про «Dress-code на всі випадки життя»

Дивитися фото\відео репортаж

Чергове, шосте засідання івано-франківського «Fashion Club» було дещо урочистішим, ніж попередні, адже в цей день Клуб відзначав свою другу річницю. Святкування відбулось 4-го грудня у «Парк-Готелі» в Івано-Франківську. Ювілейне засідання відкрив голова продюсерського центру «Фостер» та ідейний лідер Клубу Володимир Федоришин, до привітань якого приєдналися гості заходу. Засідання «Fashion Club» пройшло у формі світського рауту.

Чим є, власне, «Fashion Club»? За словами засновника і президента Клубу Володимира Федоришина, він має на меті об’єднувати людей, які хочуть ділитися та дізнаватися новинки з культурного життя Івано-Франківська «з перших уст» — це музика, мода, література, акторське мистецтво і багато чого іншого. Спілкування в Клубі дає можливість творчим особистостям реалізуватися, презентуючи свої таланти у невимушеній обстановці Клубу, і зав’язати взаємовигідні знайомства.

Одразу після відкриття координатор та ведучий засідання Олександр Шинкарук створив атмосферу невимушеного спілкування, залучивши присутніх до бліц-вікторини на тему дрес-коду, яка плавно перетекла у презентацію віртуального журналу «FClub». Особливість цього журналу — після презентації кожної рубрики усі присутні мають шанс поспілкуватись із її автором і героєм, поділитися враженнями чи запропонувати співпрацю. Наприклад, рубрику «Шоу-біз.if.ua» представляли бард Йордана Дранчук та етно-колектив «Арт-мандри», рубрику «Новинки» — фітодизайнер Людмила Ільчинська, а цікавинками конкурсу «Пані Прикарпаття» поділилася Ірина Вірастюк — Віце-Пані Україна та Пані Прикарпаття 2004 року. Вона анонсувала конкурс «Пані Прикарпаття 2009», а дві претендентки на даний титул показали свої таланти у декламуванні власної поезії та вокалі.

 

Дивитися фоторепортаж...