В одному із найкращих розважальних центрів  м.Івано-Франківська  у улюбленому молоддю коктейль-клубі «Кіліманджаро» та ресторані –клубі «Одіссея» стартував  Fashion Club за підтримки Продюсерського центру «Фостер», у якого це вже восьме засідання клубу. Fashion Club вкотре збирає гостей та членів клубу, щоб приємно провести час, поспілкуватись з друзями на різноманітні цікаві теми та можливо створити нове коло зайомств. І звичайно ж почути та дізнатись про новинки у світі моди, культури та мистецтва. Розпорядниками та ведучими свята були, обличчя Львівського телебачення Валерій Лазарчук а також ведуча передачі «Смачне дозвілля», Міс Прикарпаття 1990  - Вікторія Сущак. Восьме засідання Fashion Club розпочала вітальним словом представниця фешин-клабу Пані Прикарпаття та віце пані Україна 2004  – Ірина Вірастюк. Привітали присутніх також Пані Івано-Франківськ та Пані Західна Україна - 2010 – Галина Макогон, та президент Fashion Club- Володимир Федоришин. Після чого ведучий презентував віртуальний журнал фешин клабу - foster.if.ua.

У Рубриці «Світське життя» присутні дізналися про те, «Що таке світський раут?» і поговорили про «Dress-code на всі випадки життя»

 

 

Рубрика «Світське життя»

Не секрет, що надзвичайно важливою складовою життя будь-якої людини є відпочинок. Гарний відпочинок поліпшує настрій, підвищує працездатність і тривалість життя. Хто добре відпочиває - той добре працює!

У перекладі з англійської та французької раут перекладається як "велика компания", а такі словники як «Російська велика енциклопедія», «словник Даля» та інші дають визначення раутам, як «Званий вечір, вечірнє зібрання, як бал, але без, танців, більшою частиною серед аристократії, дипломатів. Кажучи сучасною мовою – серед відомих, популярних і успішних. Обов’язковими атрибутами світських раутів є запрошення і дрес-код.

Сучасне поняття дрес-коду зародилося у Великобританії, проте дуже швидко поширилося по всьому світу. У сучасному суспільстві дрес-код - це не тільки безглуздий і строгий набір правил, який диктує вибір одягу, а й своєрідний спосіб ідентифікації.

З Англійської Дрес-код дослівно перекладається як кодекс одягу.

Найпоширеніше  поняття дрес-коду, це  - A5 (After Five): "після п'яти". Цей вид дрес-коду призначається для будь-яких вечірніх заходів, що починаються після п'ятої вечора, і передбачає не дуже суворий гардероб: костюм будь-якого кольору для чоловіків (можна без краватки), коктейльне плаття або будь-який інший красивий вечірній ансамбль для жінок (прийнятними є як спідниці, так і штани).

Але є й більш вимогливі правила дрес-коду, до прикладу

White Tie, який вимагає від чоловіків мати фрак, білу краватку, або метелик, лакові черевики, білі рукавички. Від жінок – вечірня сукня, рукавички, туфлі на підборах, невеличка вечірня сумочка.

Неприпустимо – розпущене волосся, біжутерія, оголені руки.

Доречі, більшість правил дрес-коду визначаються саме чоловічими деталями одягу а саме краваткою.

1 - Black Tie – чорна краватка

2 - Black Tie Invited – чорна краватка заохочується

3 - Black Tie Optional – чорна краватка не обов’язкова.

4 - Creative Black Tie – чорна краватка творчий підхід

Звичайно є й більш зрозумілі правила дрес-коду, такі як Коктейль, Формальна, напівформальма вечірки і вільний стиль одягу.

І звичайно ж, Вам у запрошені обов’язково вкажуть час прибуття на світський раут, щоправда із позначкою:

S.t. ( sine tempore - лат.) – вчасно без запізнення;

C.t. ( cum tempore - лат.) - із запізненням не більше ніж на чверть години.

R.S.V P ( Response Sil Vous Plait - фр.) – Прохання відповісти.

Опісля вечір продовжився рубрикою «Фешин», а саме колекцією стильного одягу від модного бутіка «Міс»

У перерві між показами свою творчість презентували: Олександр Глушко, Олег Удача, Андрій Коломієць

Після показу колекцій ведучі запросили присутніх до зали коктейль-клубу «Кіліманджаро» на «Смачне дозвілля» від шеф-кухаря коктейль-клубу «Кіліманджаро» та ресторану «Одіссея» Мирослави Андрейко. Також під час відпочинку у коктейль-клубі «Кіліманджаро» гості заповнювали анкети що б стати повноправними членами «Фешин клаб». До слова, членство у клубі дає змогу приймати активну участь у культурному житті міста, першими дізнаватися про акції та  програми клубу і звичайно регулярно отримувати запрошення на засідання клубу та світські раути.

Тут же відбулась і презентація колекції авторського макіяжу, створеного візажистом дизайн-арт групи "Леді" - Василиною. Естетичну насолоду подарував усім присутнім макіяж у поєднанні з бісером, доповнений блискучим бодіартом і світлом, а музичний подарунок від гурту «Рура» став приємним доповненням святкування.

У третьому відділенні гості знову повернулися до ресторану «Одіссея» де мали змогу подивитися колекцію від бутіка вишуканої жіночої білизни «MilaVitsa», слоганом якого є: «Тому що мені подобається…». Піжамну колекцію, показ пенюарів та нижньої білизни глядачі проводжели бурхливими оплесками. А у паузах між показами глядачів підкорили своїми виступами автор і виконавець, бард Пєтруха Стрєляний, акустичний дует «РУРА», та феєричні виступи танцювального колективу «Drive Romance».

І на завершення учасників восьмого засідання Fashion Club вразили виробами з норки, каракуля, бобра, запросивши переглянути зимову колекцію хутрових виробів салонну-магазину «Хутро-люкс». А директор бізнес - групи компанії «Мері Кей» - Ілона Мурзова  подарувала діівчатам можельної агенції "Діаманти України", які й презентували модні колекції сертифікати на навчання від «Мері Кей».

Після цього ведучі свята запросили гостей у залу коктейль-клубу «Кіліманджаро» на Coffee break. Там на усіх присутніх чекало

Лазернене шоу, Дід Мороз та снігурочка і неперевершене Бармен-шоу від барменів коктейль-клубу «Кіліманджаро»

 

Восьме засідання Fashion Club відбулось за сприяння

Партнери:

Ілона МурзОва  Директор Бізнес-Групи компанії «Мері Кей»

Салон-магазин «Хутролюкс» вул..Мельника,2.

Бутік одягу «Місс»Торгівельний центр «Екстім Квадрат» Південний Бульвар, 22

Бутік жіночої білизни «Мілавіца» Галицька, 35.

Телеканал «3-студія», програма «Смачне дозвілля»

Телеканал новин «24»

Перукар Стиліст-Візажист - Тетяна ТИркот

Керівник Фото-студії «Арт-фото»- Сергій БОбик ,вул.Лепкого,8.

 

Восьме засідання Fashion Club підготували:

Власники коктейль-клубу «Кіліманджаро» та ресторан-клубу «Одіссея»- Ігор та Тетяна Печак

Координатор FClub-Арсен Івасюк таТетяна Чікель

Музичний продюсер FClub- Олександр Глушко;

Звукорежисер FClub – Андрій Коломієць;

Директор агенції моделей «Діаманти України» - Інна Сергієвич

Ведучі  FClub – Вікторія Сущак та Валерій Лазарчук

Продюсер та Президент FClub –Володимир Федоришин.

 


 

Дивіться відео репортаж підготовлений журналістами програми "Смачне дозвілля"

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар: